Kamera ve Güvenlik Sistemleri

BLOG

Hırsızlık Olayları İçin Güvenlik Kamerası

Hırsızlık olaylarından dolayı evinize kamera taktırmak istiyorsanız eğer, öncelikle şunu bilmelisiniz ki; güvenlik kameraları hırsızlığı asla engellemeye yetmeyecektir. Evde takılı ve kayıt yapmakta olan kameralar asla hırsızlar için caydırıcı bir unsur değildir.

Çeşitli şekillerde yüzlerini kapatmış kötü niyetli kişileri istediğimiz kadar görüntülü olarak kayıt altına alalım fakat hiçbir işe yaramayacaktır. Hırsızlarda bunun farkındalar ve bu yüzden kamera sistemleri asla caydırma sistemi olamazlar.

Kamera sistemleri, istenmeyen olayın yaşandığı an ve yaşanma şekliyle alakalı bize ışık tutabilir, Adli makamlar için ipuçları içerebilir, belki kötü niyetli kişilerin yakalanmasını bile sağlayabilir ancak artık yaşanmasını istemediğimiz olaylar yaşanmıştır.

Peki hırsızlık olaylarını engellemek için ne yapmalıyım?

Güvenlik kameraları evinizde yaşanabilecek hırsızlık olayları için doğru tercih değildir. En uygun çözüm "HIRSIZ ALARM" sistemleridir. Hırsız alarm sistemleri konusunda 7/24 desteğe hazırız.

Her türlü ev, ofis, işyeri, fabrika, site, avm v.s. son teknoloji kamera ve güvenlik sistemleri için bizi 7 gün 24 saat arayınız.

0532 631 10 84